کیمیا اکسیر آریسا

درباره ما

کیمیا اکسیر آریسا در یک نگاه

شرکت کیمیا اکسیر آریسا در سال 1392، توسط جمعی از متخصصین حرفه ای در حیطه بازرگانی مواد شیمیایی کار خود را آغاز کرد. از آغاز تأسیس تاکنون، این شرکت کوشیده است تا در حوزه تأمین مواد اولیه در بخش های رنگ، رزین، جوهر چاپ، چسب، پلاستیک و ساختمان به یاری بخش های مختلف تولیدی و صنعتی بپردازد. شرکت های همکار شرکت کیمیا اکسیر از مطرح ترین برندهای بین المللی در سراسر جهان می باشند. اولویت ابتدایی شرکت کیمیا اکسیر در انتخاب همکاران بین المللی خود ارائه خدمات کامل تر به مشتریان است. کیمیا اکسیر آریسا به عنوان پل ارتباطی بین مشتریان و تولیدکنندگان سعی بر آن دارد تا با راهکارهای حرفه ای دسترسی به مواد اولیه مرغوب و با کیفیت و متناسب با نیاز مشتری را سهولت بخشد.

زمینه فعالیت

فعالیت تجاری این شرکت متمرکز بر واردات مواد اولیه و نیز فرآورده های خام صنعتی مورد نیاز در صنعت رنگ، پلیمر و صنایع شیمیای است. در بخش تحقیق و توسعه شرکت کیمیا اکسیر آریسا، موارد کلیدی و خاص مورد نیاز بخش های صنعتی و تولیدی شناسایی شده و سپس مطالعاتی در مورد نحوه کاربری در سیستم های متداول جهانی و سیستم های موجود در کشور صورت میگیرد. در گام بعدی، وضعیت بازار داخلی در مورد مصرف کالای مزبور تحلیل خواهد شد. سپس در صورت اطمینان از نیاز داخلی به کالای مورد نظر، پیشنهادات لازم برای پروسه تهیه کالا، در اختیار بخش بازرگانی قرار میگیرد. نکته قابل توجه آن است، که یکی از اولویت های مهم شرکت کیمیا اکسیر آریسا، فعالیت در زمینه هایی است که در بخش داخلی در حال حاضر ظرفیت مناسب برای تولید وجود ندارد. به گونه ای که از این طریق بتوان نیازی از صنایع کشورها را رفع نمود و در عین حال، از ایجاد موانع در برابر تولیدات داخلی کشور اجتناب کرد.

اهداف

آرمان اصلی شرکت کیمیا اکسیر آریسا، ارائه خدمات بازرگانی و فنی در بهترین سطح به مشتریان است. با این رویکرد اهداف زیر در مجموعه کیمیا اکسیر آریسا همواره مورد توجه بوده است:

  • تحکیم موقعیت در بازار ایران از طریق افزایش ارزش محصولات
  • ارائه خدمات مشاوره فنی به مشتریان با کیفیت مناسب تر و در زمان کوتاه تر
  • یافتن محصولات و منابع جایگزین برای مصرف کنندگان
  • انتخاب بهترین تأمین کنندگان جهانی
  • پیشنهاد کالاهای خاص جهان برای خلق نوآوری ها
  • به کارگیری نیروی انسانی متخصص
پیمایش به بالا